Tagi
Lampy Cable black - czyli esencja stylu industrialnego. 1
Lampy cable black - czyli esencja stylu industrialnego.

Lampy Cable black to długie czarne przewody, które montowane są do ściany za pomocą czarnych metalowych uchwytów.

Każdy kto widział stare fabryczne budynki wie,  że instalacje elektryczne montowane były bezpośrednio na ścianie, tworząc długie rozchodzące się w różne strony ciągi przewodów zakończone oprawami oświetleniowymi lub gniazdami elektrycznymi.

Lampy z serii Cable doskonale przypominają ten styl. Dlatego też są świetną propozycją dla tych wszystkich, którzy chcą urządzić swoje mieszkanie w modnym obecnie stylu industrialnym...

 

Lampa Cable black 3

 

Lampy dają bardzo duże możliwości aranżacyjne. Kable można prowadzić w dowolny sposób, tworząc z nich różne wzory na ścianie. Wielką zaletą jest to, że możemy wykonać je pod zamówienie, czyli z dowolną ilością oraz długością przewodów.

 

 

Lampy zakończone są bakelitowymi oprawkami na żarówki z trzonkiem E27. Możemy również wykonać je z drucianymi kloszami, lub oprawkami umożliwiającymi montaż własnych kloszy.

Dodatkową zaletą takich lamp jest to, że nie ograniczają nas wcześniej przygotowane punkty oświetleniowe. Każdy z nich jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia naszej instalacji. Czarne, metalowe puszki, które posiada każda sprzedawana przez nas lampa posiada, zakryją wystające ze ściany lub sufitu kable.

Punkty świetlne możemy dowolnie rozprowadzić po pomieszczeniu i jednocześnie bardzo dobrze je oświetlić.

Na zdjęciu poniżej jeszcze inny pomysł na ułożenie kabli w tej lampie.

 

Lampa Cable black 6

 

Lampy z tej serii znajdziecie klikając tutaj....

Komentarze do wpisu (1)

18 października 2019

Nasza już zamontowana. Super. Polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl