Drewniane stoły na zamówienie

Stół to ważny element wystroju wnętrza. To przy nim spotykamy się, rozmawiamy, jemy. Stół to mebel, przy którym spędzamy wiele czasu.

Wykonujemy stoły drewniane na indywidualne zamówienie. Nasze stoły wykonane są z różnego rodzaju drewna. Możesz zamówić stół wykonany z grubych na 6 cm klejonych dębowych desek z nowoczesną metalową malowaną na dowolny kolor z palety RAL podstawą. Możemy również wykonać specjalnie dla Ciebie stół z desek o unikatowej strukturze i formie.

Wszystkie stoły wykonujemy z olbrzymią dbałością o najmniejsze szczegóły, a każdy wykonany przez nas stół jest jedyny i niepowtarzalny bo drewno takie właśnie jest.

Wszystkie nasze stoły objęte są 10 - letnią gwarancją. Stoły dowozimy i montujemy na terenie całego kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas na adres sklep@ekotechnik24.pl lub zadzwoń  531184444

Stół dębowy 180 x 90 cm - 4fundesign.com

Stół dębowy z desek o grubości 6 cm.

Standardowo oferujemy ten stół w rozmiarze 180 X 90 cm w cenie 12 000 PLN brutto. Inne wymiary wyceniamy indywidualnie. Stół wykonany z bardzo grubych ( 6 cm ) starannie wyselekcjonowanych klejonych dębowych desek zabezpieczonych matowym lakierem. Stół posiada nowoczesną metalową podstawę malowaną proszkowo na kolor czarny. Możemy ją również pomalować na dowolny kolor z palety RAL

Stół objęty jest 10 - letnią gwarancją. Dostawa i montaż na terenie całego kraju za darmo.

 

Stół dębowy - 4fundesign.com

Stół dębowy - 4FunDesign.com

 

Stół dębowy - 4fundesign.com

Stół dębowy z desek o grubości 6 cm.

Standardowo oferujemy ten stół w rozmiarze 180 X 90 cm w cenie 12 000 PLN brutto. Inne wymiary wyceniamy indywidualnie. Stół wykonany z bardzo grubych ( 6 cm ) starannie wyselekcjonowanych olejowanych dębowych desek zabezpieczonych matowym lakierem. Stół posiada nowoczesną metalową podstawę malowaną proszkowo na kolor czarny. Możemy ją również pomalować na dowolny kolor z palety RAL

Stół objęty jest 10 - letnią gwarancją. Dostawa i montaż na terenie całego kraju za darmo.

Stół - 4fundesign.com

 

Stoły wykonane z drewna o niepowtarzalnym kształcie i fakturze

Ciągle poszukujemy dla naszych klientów desek o ciekawych kształtach tak by wykonać stół, który będzie inny niż wszystkie.

Powiedz nam jakiego stołu szukasz a postaramy się taki dla Ciebie wykonać. Poniżej przykładowe zdjęcia takich stołów.

 

stół

Stół

Stół

 

Info@4fd.pl  531184444

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl